سلام
نرم افزارهای حسابداری رایگان زیادی در فضای مجازی "اینترنت" موجود است لیکن که عمدتا نرم افزارهایی برای ثبت روزانه مخارج هستند به عبارت ساده نرم افزارهای مدیریت دخل و خرج بحساب می‌آید اما یافتن نرم افزار مناسبی که بتوان با آن امور حسابداری یک کسب وکار کوچک را انجام داد مشکل نباشد ساده نیست.
در این پست نرم افزاری ارائه می‌گردد که درصورت پیکربندی صحیح قادر خواهد بود به صورت رایگان امور حسابداری یک شرکت کوچک را انجام دهد از مزاری این نرم افزا این است که بیشتر منوی آن قابل تغییر به زبان فارسی است که به همت طرفداران فارسی زبان نرم افزارهای متن باز و رایگان برگردان شده است ضمن اینکه با درج عبارات فارسی در شرح سند و ... مشکلی ندارد همچنین شما به عنوان یک حسابدار شاغل در ایران می‌توانید واحد پول رایج ایران ریال "IRR" در سیستم به عنوان واحد پول تعریف کنید و ....

این نرم افزار بهترین نیست اما به واسطه کاربرد ساده و حجم کم همچنین قابلیت تعریف چند شرکت در بین کاربران اینگونه نرم افزارها طرفداران پروپاقرصی پیدا کرده به دوستان و کسانی که قصد دارند امور حسابداری یک واحد تجاری کوچک را انجام دهند توصیه می‌شود با استفاده از این نرم افزار نگرانیهای مشکلات کار با نرم افزارهای قفل شکسته داخلی از جمله رافع و امثال آن را نیز نداشت.

البته این نرم افزار بدون نقص هم نیست و یکی مهمترین مشکلاتی که آن از نظر من سیستم ضعیف انتقال اطلاعات به نرم افزار اکسل هست که در این نرم افزار در نظر گرفته شده که ناشی از نحوه طراحی پایگاه داده‌ها در آن است.

نرم افزار حسابداری دو طرفه Manager ورژن 16.9.96 نسخه دسک تاپ
لینک سایت نرم افرار

آخرین ویرایش 01 اُكتبر 2016

samir karamkhani